Ridder iQ Algemene Gebruikerscursus
Werkt u met Ridder iQ of Ridder iQ Slim of gaat u binnenkort werken met onze ERP-software? Dan is de training Ridder iQ Basis een uitstekende start. Tijdens deze basiscursus leert u de basisbeginselen als navigeren, records aanmaken/wijzigen en staan we uitgebreid stil bij gegevens zoeken via filteren. Daarnaast lopen we de standaard processen binnen Ridder iQ door. Op deze manier krijgt u een goed beeld van de algemene werking van Ridder iQ.
U maakt tijdens de training onder andere een relatie aan, bekijkt artikelen en wijzigt deze. Daarnaast maakt u een eenvoudige verkoopofferte aan, die u doorzet naar een verkooporder. We kijken ook naar hoe u een eigen (productie)order aanmaakt met bonnen en bonregels voor artikelen en bewerkingen. In het laatste gedeelte van de training leert u inkoopbehoeftes te bekijken en hiervoor inkooporders aan te maken.
Kortom: na het volgen van deze training kent u de basisbeginselen van Ridder iQ en heeft u een uitstekende basis gelegd voor de vervolgtrainingen.
Inhoud van de training
- Navigeren
- Favorieten
- Filteren
- Records aanmaken en wijzigen
- CRM en relatiebeheer
- Artikelen
- Offerte en verkooporders
- Productieorders
- Aankopen van behoeften
Duur: 1 dag
Prijs: €450 per persoon per dag
Deze opleiding komt in aanmerking voor de KMOP waarmee u geniet van 30% subsidie!